INFORMACE

Základní informace
Ovládání a orientace
Spolupráce


ZÁKLADNÍ INFORMACE

Seznámení
Ještě jednou vřelé díky, že jste zabloudili na tyto stránky, plné fantasy a sci-fi týkájící se především oblasti počítačové zábavy. Tyto stránky vznikly transformací z mých minulých stránek s názvem dungeoncave. Stalo se tak proto, protože jsem si uvědomil, že jak grafické tak technické zpracování bylo již dosti zastaralé a tak jsem se rozhodl, že s tím udělám krátký proces. Vlastně dlouhý proces. Trvalo mi to opravdu dlouho, ale nakonec jsem vše převedl a vylepšil do ucházející podoby.

Můžete se podívat jak vypadaly moje staré fantasy stránky (screenshoty):

První (archaický design)
Druhé

Proč tyto stránky ???
Je zbytečné si namlouvat, že je tato stránka nenahraditelná, nikde jinde podobně se nevyskytující a podobné bludy. Pokud jste jen trochu obeznámeni s fantasy stránkami na českém webu, musí vám být známe stránky typu bonusweb, nebo doupě atd... Proto ani nedoufám, že bych někdy jejich kvalitu a hlavně obsáhlost dostihl, jednoduše hlavně proto, protože na těchto stránkách dělám defakto sám a to ještě jen ve svém volném čase. Proto odpověď na otázku proč jsem tyto stránky vytvořil, bych vám odpověděl snad jen tolik, že jsem chtěl jako každý jiný fantasy nadšenec vyjádřit svou lásku k skvělému fantasy žánru, který mě odmalička úplně pohltil a já mu zůstal věrný dodnes. Na těchto stránkách se snažím psát o těch nejlepších fantasy hrách, které mě nadchly a vy mí návštěvníci jste na nich srdečně zváni. Budu mít radost z každého vámi přečteného článku. Cokoliv budete mít na srdci ať už připomínku či nějaký nápad - klidně mi napište: drake@email.cz


OVLÁDÁNÍ A ORIENTACE

Základní popis
Stránka je rozdělena na 3 fixní místa, což jsou levý (fantasy+sci-fi), vrchní(menu) panel a prohlížecí(browser) panel. Na levém panelu najdete fantasy a sci-fi rpg a strategie. Vždy když si vyberete některou z her na tomto panelu, zobrazí se Vám recenze dané hry. Dále si můžete ještě vybrat návod a extra. Extra znamená něco navíc, což může být popis jednotek ve strategii či popis charakterů v RPG, nebo něco jiného. Na vrchním panelu najdete dnešní datum, počet přístupů, animovaný obrázek, na který když kliknete, objeví se úvodní stránka. Dále se na vrchním panelu nachází sekce Informace (ve které zrovna jste), Nastavení (zde najdete informace o tom jak si nejlépe navolit parametry pro pohodlnější prohlížení těchto stránek), Fantasy + Sci-fi (něco o těchto dvou žánrech), Tým (kdo jsme), Odkazy (Roztříděné odkazy na kvalitní internetovské stránky).

Hudba
Pokud máte sluchátka či bedničky, měli byste již slyšet jednu z odpočinkových melodií. V sekci nastavení si můžete z Hudební nabídky vybrat jakou hudbu chcete z nabídky, nebo hudbu vypnout.

Vyhledávací box
Pokud jste student či studentka a potřebujete píchnout s nějakou seminárkou, tak mám pro Vás speciální návrh. Na hlavní stránce je vyhledávací box Seminarky.cz, kterou vede kamarád Martin Šimša. Stačí napsat klíčová slova na Vaší hledanou seminárku a máte po studentských starostech.


SPOLUPRÁCE

Pokud byste opravdu měli zájem na spolupráci, nebo nám chcete jen napsat co si o našich stránkách myslíte, případně co byste vylepšil, snapiště nám na email: drake@email.cz