Jste tu poprvé? ... nezapomeňte na sekci Informace. Zařaďte tuto stránku mezi oblíbené: Ctrl+D
Od 15.března 2001
NOVINKY:

19.10.2003
Po roce a půl splácím starý dluh a přináším recenzi a návod na perfektní hru Neverwinter Nights. Kdo jste ji ještě nehráli, udělejte to! Stojí za to. Dokončil jsem ovšem také své nové osobní stránky. Tak se na to koukněte pokud chcete!

- Neverwinter Nights (recenze)
- Neverwinter Nights (návod)

22.01.2002
Po dlouhé době zdravím všechny fanoušky fantasy. Přináším Vám po dlouhé době recenzi na fantasy/sci-fi hru Arcanum. Ptáte se proč ta dvouměsíční pauza. A já Vám odpovím otázkou. A byla tu snad poslední dobou nějaká dobrá fantasy hra, která by zasloužila místo v mých stránkách. Pokud si myslíte, že ano, napiště mi email. Snad Pool of Radiance by stál za odrecenzování, ale zkusil jsem si ji zahrát a vůbec se mi nelíbila. Možná si už myslíte, že jsem až příliš zakoukaný do BG. Snad máte pravdu, ale nemůžu si pomoct. BG se mi zdá několikanásobně lepší než zbrusu nový Pool of Radiance. Už se nemůžu dočkat na dlouho očekávané NeverWinter Nights. Nemohl jsem vynechat ani článek o mých zážitcích z filmu Pán Prstenů.

- Arcanum (recenze)
- The Lord of the Rings (zážitky z prvního dílu)

12.11.2001
Protože nemám k dispozici žádné nové hry na ozkoušení a odrecenzování, přináším Vám recenze a návody na klasické starší hry, abyste jste Vy, co jste je hráli, si mohli zavzpomínat na staré dobré časy.

- Ultima Underworld I, II
- Lands of Lore - The Throne of Chaos

05.11.2001
Po delší době jsem zase tu s novou aktualizací. Přináším recenze a návody na datadisk k Baldur's Gate II - Throne of Bhaal a na datadisk k Icewind Dale - Heart of Winter. Vřele doporučuji všem příznivcům fantasy rpg. Throne of Bhaal jsem zrovna dohrál a je to prostě nádhera.

Dále jsem se rozhodl, že je opět, vzhledek k okolnostem, čas na menší změnu stránek. Nebude to nic převratného, ale chci změnit název, protože Fantasy & Sci-fi neodpovídá situaci. Jde o to, že se tu téměř o sci-fi nezmiňuji, takže bych chtěl tyto stránky pojmenovat tak, aby název napovídal, že se jedná hlavně o fantasy, ale před sci-fi se tak úplně neuzavírá. S největší pravděpodobností tyto stránky přejmenuji na "Dragonfire". Tak se zatím mějte.

16.10.2001
Mírná úprava - hry už nejsou v nabídce rozděleny na rpg a strategie + seřazení dle abecedy.

15.10.2001
Omlouvám se za jednodenní spoždění, ale dříve jsem se bohužel na ftp nedostal.
- ROA - Shadows over Riva

9.10.2001
Objevil jsem skvělou stránku na stáhnutí češtiny na hry Baldur's Gate I i Baldur's Gate II + některé další hry. Můžete si tyto češtiny stáhnout a ti z Vás co neoplývají skvělou angličtinou, ale i všichni ostatní, konečně zahrát obě skvělé hry v češtině. Pro přístup na tuto stránku, ktero mimochodem od nynějška najdete i v odkazej je zde!

8.10.2001
Připravuji pro Vás recenzi a návod na Realms of Arkania III - Shadows over Riva. Je sice pravda, že tento návod můžete již nyní sehnat na jiných stránkách, avšak tyto návody neobsahují mapy, což znamená, že návod je takřka nepoužitelný. Ale nebojte se, právě jsem všechny mapy naskenoval ze starých čísel časopisu SCORE.(Score mimochodem již od 70-tého čísla nekupuji kvůli prasáren, které stačila zmastit nová redakce.) Tyto obrázky upravím a dám společně s návodem na tyto stránky do konce týdne. Dále připravuji Baldur's Gate II - Throne of Bhaal. Zatím se mějte!

22.09.2001
Tak. Jsem zase zpátky. Byl jsem přes prázdniny v Německu vydělat nějaký peníze. Neměl jsem proto žádný čas na update. To se ale mění. Zatím úprava některých drobných chyb + updatování sekce odkazy.
- Revenant
- Nox

24.05.2001
Přináším recenzi a návod na Realms of Arkania II - Star Trail. Zatím vše.
- Star Trail

16.05.2001
Já vím. Asi jsem byl příliš optimisticky naladěn, abych věřil, že se dá vše stihnout. Měl jsem hodně práce. Pokud mi nevěříte, koukněte se zde. Je mi to fakt líto. Nepřináším toho tedy moc, ale přece aspoň něco. Hodně mi pomohla Gabča - autorka recenze na Diablo II. Máte tu konečně ženský pohled na hraní akčních RPG.
- Diablo
- Diablo II (recenze)

28.03.2001
Vylepšení designu. Změna pozadí, velikost a typ písma. Aktualizace sekce film - Pán prstenů (o filmu), odsazení textu přispěje k lepší přehlednosti a celkové estetice. Připravuje se Diablo a Nox. Později plánujeme Realms of Arkania druhý a třetí díl. První nemá dle mého mínění smysl. Tak to je prozatím vše.

20.03.2001
Vyvinutí nového designu. Vylepšení ocení hlavně ti, kteří pracují v rozlišení 800x600. Navíc je přehlednější a pestřejší menu a hry jsou rozděleny do kategorií RPG a strategie. Navíc bylo vytvořeno nové animační menu. U každé hry se Vám u hlavního nápisu hry objeví dvě šipky. Díky nim se budete moci alternativně pohybovat například z recenze na návod, z návodu na extra či na recenzi, nebo z extra na návod.

18.03.2001
Mírná aktualizace + inovace systému (po kliknutí na hru na některém z panelů, se již automaticky otevře recenze).

- Stonekeep

15.03.2001
Dobrý den! Mé jméno je Lukáš Krupa a pokud jste příznivci fantasy RPG počítačových her, jste tu správně.

Tyto stránky byly z velké části transformovány ze stránek, které jsem vytvořil v roce 2000 a které měly název Dungeoncave. V průběhu tvorby dungeoncave-stránek jsem se zlepšil v HTTP a hlavně jsem pochopil, že sám nemohu udržet své stránky po delší dobu aktuální.

Nyní pro tuto stránku ovšem pracuje více lidí a proto se tyto stránky budou pravidelně aktualizovat.

- Baldur's Gate
- Tales of the Swordcoast
- Baldur's Gate II
- Planescape Torment
- Icewind Dale
- Warcraft
- Warcraft II
- Albion
- Fallout
- Fallout II
- Dune 2000
- Starcraft